Kids' Vocab - MindSnacks

Eğitim
BİLGİ
  • Lisans Ücretli - $1.99
  • Boyut 51.0 MB
  • Version 3.3.8
  • Dil Türkçe
  • Firma MindSnacks
Yılın en iyi eğitim uygulamaları arasına giren Kids' Vocab - MindSnacks uygulamasına sizde küçücük bir ücret ödeyerek sahip olabilirsiniz.

Yılın en iyi eğitim uygulamaları arasına giren Kids' Vocab - MindSnacks uygulamasına sizde küçücük bir ücret ödeyerek sahip olabilirsiniz. 

Kids' Vocab - MindSnacks uygulamasını İOS mobil cihazınıza indirerek çocuklarınızın oynamasına izin verebilirsiniz. Çünkü uygulamamız çocukların eğitimi için geliştirilmiş bir uygulamadır. Artık çocuklar eğlenceli vakit geçirirken her yerde, her zaman kelime dağarcığı arttırma şansını elde edebilirler. Kids' Vocab uygulaması, kelimeleri çocuklara ezberletmekten ziyade sözcükleri anlamaya yardımcı olmak için tasarlanmış 9 bağımlılık yapanoyun ile çocukların kelime dağarcığını genişletir ve okuma ve yazma becerilerini arttırır. Oyunun tek bir kuralı var, sıkıcı flash kartlara izin verilmiyor.

Her derste yazım, kullanım ve telaffuz öğretilirken yeni kelimeler ve cümleler bulunur. Başka bir deyişle, her yerde kullanılan sözcük dağarcığı büyük bir büyüme vuruşu yakalamak üzeredir. 

Kids Vocab uygulamasındaki tüm dersler, kendi araştırmalarını ve çok sayıda devlet müfredatını kullanarak vazgeçilmez kelimeleri ve cümleleri sentezleyen kurum içi eğitim uzmanları tarafından formüle edildi. Çocuklar oyunlarla oynarken, homofonlar, kelime parçaları, etimoloji ve mecazi dille ilgili eğlenceli olguların yanı sıra kullanım yönergeleri ve örnek cümlelerle karşılaşacaklardır.

Oyunlar ayrıca, her öğrencinin performansına uyan ve öğrencinin henüz master yapmadığı materyali seçici bir şekilde tekrarlayan benzersiz bir algoritma özelliğine sahiptir. Gerçekten onların şartlarına göre yapılmış çocuklar için tek vocab uygulamasıdır.

 

 

Daha Fazla Göster
Kids' Vocab - MindSnacks indir